Iphone 7+
11.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2021 17:12

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7+

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

100% battery health
Telefonot e odlicen
Mozna e zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Mishko
Потврден огласувач
075254990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам