Plac na industriski pat
28 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2023 08:50

Битола / Битола

Квадратура:

5471 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac na industriski pat od 5471m2
Izleguva 20m na patot koj potoa se sirat na 40m . Dolzina okolu 130-140m
Do samiot plac I'ma industriski Voda od Strezevo
Voda od gradskiot vodovod
Ima struja koj prikljucok e dogovoren so komsiite.
Na zadniot del od placot Ima zemjen pat
Odlicen plac za sekakva namena
Cena 28evra/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам