1 / 3
Prodavam Med na golemo i malo
330 МКД
Цената е фиксна
05.08.2021 10:25

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Ptodavam med na golemo 330 den nad 50kg pakuvan vo plasticni kanti i 400den vo tegla, Sake 650den 1kg, 150den sisence propolis

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078473991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам