1 / 2
Nova Baseball rakavica
600 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2021 13:30

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Baseball rakavica, racna izrabotka. Nova, Nekoristena.

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Справи / Опрема

Се продава од:

Goko
Потврден огласувач
078260648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам