1 / 8
Se prodava Citroen C4 Picaso 2016 1,6 Hdi
900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 21:12

Штип / Штип

Марка:

Citroen

Модел:

C4 Picasso

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.11625

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Citroen C4 Picaso 2016 1,6 Hdi, 120 ks.
Vo odlicna sostojba, realni kilometri, servisiran redovno. 33641971134
Voziloto e momentalno vo Makedonija i moze da se vidi:
077941765

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DON
Потврден огласувач
070239966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам