1 / 4
Mini Spionski Kameri
3.000 МКД
25.05.2022 11:20

Штип / Штип

Modeli na mini spionski kameri koi rabotat vo domet na wifi signal, odnosno mora na 10-tina metri do niv da imate wifi signal od ruter ili hotspot od mobilen.
Se gledaat od sekoe mesto vo zivo na mobilniot, a so postavuvanje na sd karticka vo kamerata, moze da gi listate minatite nastani preku telefonot.

Ne dostavuvam

Prodazba samo na lice mesto

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

wifi
Потврден огласувач
Kontakt samo na Viber na 075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам