1 / 12
Seat Leon 1.9TDI - 90KS Full Oprema -2007G.
4.299 €
Денес 12:08

Бутел / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Seat Leon , 1.9TDI - 90KS , proizveden 2007god.. , i od oprema poseduva:
Klimatronik , Komandi na Volan , 16-ki Aluminiumski Bandazi , Elektrika na Prozori , Halogenki , Fabricki CD Pleer so AUX , 10 x Air Bag , ABS , Elektrika na Retrovizori , i dr.
Kolata e registrirana , ima mala potrosuvacka , i e vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078578900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам