1 / 10
Nova kuka, shtëpi e re
700 €
Цената е фиксна
08.08.2022 07:11

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

12

Квадратура:

450 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2017

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Boro Duni Struga

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во секој спрат има дневна голема со кујна, три спални соби,четири балкони и WC,двор голем 350 квадрати,фасада со изолација( стиропол 5цм), може и само спрат да се продава, за повеќе информации јавете се на број:
071/927-789,цена 700 е.квадрат
Shtëpia është ndërtuar në vitin 2017,ka tre kate nga 150 katror,çdo kat ka dhomë ndejtëse me kuzhinë,tre dhoma gjumi,katër ballkone dhe banjë, oborri ka hapsirë prej 350 katror,fasada është ndërtuar me izolim (stiropol 5cm) mundet të shitet edhe kat më kat,për më shumë informacione paraqituni në nr:
071/927-789, çmimi 700 euro katror

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

M.A.
Потврден огласувач
077942716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам