1 / 2
Vaga Libela - Gramov
2.500 МКД
10.10.2022 18:15

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava vaga Libela ispravna so garancija. So vagata ima teg od 1kg.

Категорија: Продавници, Трговија / Месарница

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070699033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам