1 / 10
SKODA FELICIA KARAVAN ATEST PLIN
750 €
799 €
Денес 11:33

Штип / Штип

Марка:

Skoda

Модел:

Felicia

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e prva farba stegnata dobri gumi
Prva farba od prv gazda stegnata nov plin
Dobo zacuvana so nekoj sitni zabeleski
Moze zamena so moja ili vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Stefan Durmis Dimitrov
Потврден огласувач
077520630***077520630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам