baram rabotnici
1 €
28.03.2022 18:58

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Останато

Пол :

Машко

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

baram rabotnici za proizvodstvo na poliesterski elementi

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

kiro
Потврден огласувач
071380105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам