1 / 12
SUZUKI SX4 1.6 BENZ/ PLIN 4x4 FUL 2008 NOVO
1 €
22.07.2021 12:23

Гази Баба / Скопје

Марка:

Suzuki

Модел:

SX4

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PREKRASNO SOCUVANO VOZILO
KOMPLETNO ISPRAVNO
PREKRASNO SOCUVAN ENTERIER
PERFEKTEN MOTOR
DVA KLUCA
NOVI GUMI
BEZ UDARI I FARBANI RABOTI

NAPOMENA
MOZE PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Wv
Потврден огласувач
072229667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам