1 / 1
Дуќан во центар на Штип до ресторант Класик
46.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.01.2022 09:11

Штип / Штип

Квадратура:

36 m²

Греење:

Друго

Се продава дуќан во строгиот центар на Штип со два влеза, на две посебни нивоа, моментално се користат како посебни дуќани
Тел. 076 464 756

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Ристо
Потврден огласувач
076464736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам