1 / 7
Na delovi Alfa 147 1.9jtd 116ks 2002
5 €
03.01.2023 14:12

Кичево

Nova Roba !! Na delovi Alfa 147 1.9jtd 116ks 2002
Motor menjac turbo odlicni moze proba
Al bandazi 16ki. 071804867
Celicni bandazi 15ki
Rezervna tanka 15ka
Crevo usis do interkuler
Shtangli brisaci
Soncebrani
Racki nadvoreshni predni vrati
Komandi prozori so 2vrati
071804867

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам