1 / 8
Komplet namesten stan so 3 spalni
125.000 €
28.06.2022 11:43

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar vo Tetovo.
Stanot e na 6 kat so lift.
_______________

Stanot ima 100m2 + 10m2 podrum.
Stanot vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba i trpezarija i kujna
◆ Spalna soba x 3
◆ Banja x 2
◆ Balkon x 1

_______________

◆ Mebelot e vklucen vo cenata.

Cenata e:
◆ 125.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Luksuzen stan vo nova zgrada na 7 kat

99990 €

Se prodava stan vo blizina na Sharena xhamija

55999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам