1 / 5
Деловен простор Топ локација Струга
1 €
19.07.2021 13:55

Струга / Струга

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Се издава деловен простор 75м2 ,близу езеро и пазарот,погоден за секаков вид на бизнис.
Телефон; 078-236-703

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Dimitri
Потврден огласувач
072204830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам