1 / 4
SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALA VLEZ DOBRENOEC
1 €
09.08.2022 20:21

Кичево

Квадратура:

1400 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac so povrsina od 1400 m2, na sam vlez za s. Dobrenoec, na magistralen pat, vednas do Atva Residence. Cena po dogovor. Povekje informacii na 070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava plac nad zeleznicka stanica

27 €

SE PRODAVA PLAC NA VLEZ NA PODVAROS

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам