1 / 3
Se prodava piaggio beverly 250
1.500 €
29.12.2021 16:01

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

Beverly

Километри:

10000

Se prodava piaggio beverly250 kubika.Registriran cela godina
Tel.za kontakt 078 244 193

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Atanas
Потврден огласувач
078244193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам