1 / 1
Se vrabotuvaat higienicarki za stanbeni zgradi
1 €
02.10.2022 23:19

Битола / Битола

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Informacii na telefon: 078/285-450
Firma za cistenje vrabotuva zeni za odrzuvanje na higiena vo stanbeni zgradi vo Bitola.

Informacii na telefon: 078/285-450
Informacii na telefon: 078/285-450

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
077606000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам