1 / 9
Се изнајмуваат соби во самата струшка чаршија
По Договор
19.07.2021 18:11

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Се изнајмуваат соби идеални за туристи во самиот центар од градот. Целиот објект е нова градба и се наоѓа на само 100m од езерото.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Соби
Потврден огласувач
078468688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам