Се продава трособен стан во Струга 68м2, 39.000€
39.000 €
20.07.2021 08:39

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

68 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ул.Ристо Крле 2/2/34

Се продава трособен стан во Струга на улица Ристо Крле 2/2/34, кат 5/5.
Станот располага со посебна кујна, комфорна дневна соба со трпезарија, детска соба, спална соба и два балкони.
Станот има и подрум што не е вклучен во квадратурата.

Телефон за контакт: 071 332 728
076 263 665

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Анета
Потврден огласувач
071332728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам