Prodazba na Placovi vo Mokliste
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2023 13:05

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavat Plac vo Mokliste na 50 metra od Restoran Mokliste, pokraj rekata Luda Mara i so izlez na pesackata pateka. Do placot ima i dovod na struja.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
071844478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам