1 / 2
Продавам јамболија
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2022 11:59

Аеродром / Скопје

Продавам црвена дупла јамболија со димензија 180х200см, одлично сочувана. Информација на тел.078/309-934 Вукица

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

Ангела
Потврден огласувач
079403435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам