Odlicen plac nad Kapri
45 €
14.03.2023 13:17

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3514 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi
3514 m2
Golems povrsina za gradba
Izlez na samiot pa Bitola - Pelister
Struja Voda vo placot.
Cena 45evra/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам