1 / 3
PLAC VO KATLANOVO EXTRA LOKACIJA
18 €
31.12.2022 11:20

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Katlanovo na mesto vikano Gorni Ogragje, so golemina od 1211m2.Zemjisteto e vo gradezna zona (vo granici na urbano podracje) ima priklucok za struja na 40m a vodovodna cefka pominuva pokraj placot.Prekrasno mesto za izgradba na vikendicka ili deloven prostor.Informacii na telefon 072/222-322 ili 072/320-120

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jasmina
Потврден огласувач
072320120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам