1 / 1
Vrabotuvame higienicarki - moznost za honorarna rabota
1 €
04.08.2022 19:58

Битола / Битола

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Vrabotuvame zeni higienicarki,
za rabota vo delovni i stanbeni objekti.

Isklucivo za Bitola.

Informacii na telefon: 078/285-450
Informacii na telefon: 078/285-450

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
077606000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам