1 / 1
Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна
1 €
03.10.2022 13:00

Битола / Битола

Квадратура:

1100 m²

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dovledzik ima golem parking, se prostira na 1100m2

Pogoden za sekakva namena !!!

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Xxxx
Потврден огласувач
078312281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам