1 / 1
Plac na pat za Osoj
1 €
20.07.2021 13:12

Кичево

Квадратура:

579 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so povrsina od 579 m2 na pat za s. Osoj so markica za gradba. Povekje informacii na 070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA PLAC ZA ZGRADA

1 €

Se prodava plac na patot za Krusino

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам