1 / 8
Man tgl 12.220 2012god
По Договор
27.06.2022 08:36

Гази Баба / Скопје

MAN TGL 12.220 2012 GODINA
SANDUK:
DOLZINA 7.20M
SIRINA 2.50M
VISINA .2.60M

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
070263363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам