1 / 6
Се продава BMW E93
12 €
20.07.2021 13:34

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e bez zabeleski - dobro zacuvana
proizvedena e vo 2009god a prva registracija e vo 2011

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Тргошпед Транс
Потврден огласувач
0038976224466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам