1 / 12
Golf 1.9 TDI 105 KS, Edna Godina Garancija
4.190 €
22.07.2021 12:22

Кисела Вода / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 1.9 TDI105 KS
Kupen 2006, proizveden 2005
Komplet servisiran:
- Kaisi, zategaci, vodena pumpa
-Set kumplung-lamela, potisna, zamec, druk lager
-servisirani dizni
- Nov Akumulator
Dva originalni Klucevi
Registriran do 26.07.2021

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077640461
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам