1 / 8
Pioneer GR-777
250 €
Цената е фиксна
30.11.2021 16:42

Битола / Битола

Се продава одличен Equalizer Pioneer GR-777 најдобар во својата серија и многу редок во понуда.
GR-777 ви овозможува лесно подесување и прилагодување на музиката по ваш вкус.
На сликите се гледа состојбата од самиот уред кој се продава.
Цена 250€ фиксно
Без замени!

За повеке опрема и подетални информации следете не на нашиот facebook профил Vintage Audio GK

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Се продава од:

VintageAudioGK
Потврден огласувач
077639993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам