1 / 4
TREK velosiped skoro nov
370 €
390 €
01.07.2022 13:42

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Urban velosiped TREK skoro nov. Cena 390 Evra

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
077733909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам