1 / 5
Samsung A50
8.500 МКД
14.05.2022 19:26

Велес / Велес

Марка:

Samsung

Модел:

A50

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Dobro socuvan telefon samsung a50

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

robert
Потврден огласувач
071310731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам