1 / 2
Продавам кујна
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.07.2021 17:11

Битола / Битола

Се продава кујна малку користена и целосно функционална,
комплет со осветлување и со еден мал и еден голем бар за пијалоци.
Инфо тел. 078322590

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Kujna
Потврден огласувач
008908990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам