1 / 5
СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2022 11:19

Велес / Велес

СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА
контакт 071/377-228

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

bojan
Потврден огласувач
071377228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам