1 / 1
Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino
1 €
23.02.2023 14:56

Битола / Битола

Квадратура:

1376 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na Bitola.
Inf. na 071251486 Blagoj

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
078342476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам