1 / 12
Peugeot 207 1.4 HDi, 2008 god
По Договор
22.07.2021 14:11

Карпош / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 1.4 Hdi 68 ks
2008 godina

Vozilolo e registrirano vo odlicna sostojba !

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Induatriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Hyundai I 20 1.4 CRDi,2012 g.

70229000 €

Ssang Yong Actyon Sport 4WD, 2008 god

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам