1 / 6
Се продава плац во Центар
130.000 €
20.07.2021 22:03

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

130 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Центар на бул. Илинден во втор ред и се наоѓа блиску до Владата на РМ. Плацот е 130 м2 и на него има стара куќа. Плацот е со чист имотен лист.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
070246299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам