shiten banesat
1 €
21.07.2021 09:34

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

86 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

shiten banesat te monopoli njera 60 m2 dhe 86 m2
kati i pare
tel; 070 589 152

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

banes
Потврден огласувач
070589152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам