1 / 3
Kuka za kamion
4.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.12.2022 17:40

Битола / Битола

Kukata e ispravna e izvadena od man.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
071340874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам