1 / 5
Digalka Kran Istovar Utovar Šlep Sluzba Pomos na pat
По Договор
11.03.2023 10:44

Ѓорче Петров / Скопје

Prevoz na sekakva roba masini kamioni itn. Niz cela MKD
Uslugi so kran digalka iznajmuvanje
070 245 782

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071268539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам