1 / 6
Se prodavat bandazi so gumi za bmw 5*120
2.500 МКД
Цената е фиксна
21.01.2023 12:56

Куманово / Куманово

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

7J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

120

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Se prodavat bandazi so gumi za bmw.
Gumi 195.65.15
Tel 077987241
Ne se vareni ne se farbani.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
077987241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам