1 / 6
**PIAGGIO BEVERLY CARNABY 200cc**
1.550 €
03.07.2022 16:01

Велес / Велес

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Carnaby

Километри:

15000

Skuterot e kako nov bez ostetuvanja
200cc**VODENO LADENJE**
**MAXIMALNO ZACUVAN**
**Servisiran**
**REGISTRIRAN NA MK TABLI**
**MOZE I ZAMENA ZA VOZILO SO MOJA DOPLATA**
Inf na tel 078 377 046

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

@@@@@
Потврден огласувач
078377046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам