1 / 3
Gradezna parcela kaj bal banja (ITNO)
27 €
06.07.2022 00:26

Битола / Битола

Квадратура:

429 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e vo gorno orizari odma nakarsi bal banja
КП.1391 429 m2
400 m2 dvor
29 m2 objekt
Mozi zamena za kola

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
075617783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам