1 / 4
stanben kompleks MK Residence
170.000 €
02.04.2022 15:21

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

243 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

pozadi "TETEKS"

Stanben kompleks "MK Residence" na samo 2 km od centar na Tetovo, gradeni so najdobar kvalitet i sekoja kukja e so sopstven parking.

So cista dokumentacija moze da se vidat vo koe bilo vreme.

Kvadratura:
Vkupno plac: 350m2
Dvorno mesto: 243m2
Vkupno stanben prostor: 214m2*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам