1 / 2
Се издава стан во Охрид
35 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2021 15:03

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Туристицка

Станот се наоѓа кај Кам маркет на туристичка на 5мин од кеј и 10 од центар. Локацијата е на мирно и многу пријатно место за одмор. Обезбеден е со два TV, шпорет за готвење, паркинг место. За повеке имформации можете да се јавите : 078228280. 078228280. 078228280 цена по договор

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

goran
Потврден огласувач
071228280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам