1 / 11
Oprema za slatkara i pekara - cena po dogovor
1 €
Цената не е фиксна
21.07.2021 20:49

Охрид / Охрид

Se prodavaat pecka, mikseri, masi, pakerka, vaga, industriski mivalnik, plehovi. Opremata e povolna, cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Elizabeta Poposka
Потврден огласувач
078304137
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам