1 / 4
Remeni za elektro motor
1.000 МКД
Цената е фиксна
28.06.2022 11:24

Велес / Велес

Се продаваат ременици кои може да се монтираат на електромотор. Ремениците се со димензии:
- f107/55, ширина 13;
- f75/30, ширина 17 (Al);
Цена на ремениците: 1000/парче

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
071361686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам