1 / 4
Se prodava kuka vo centarot na Struga
По Договор
21.07.2021 23:34

Струга / Струга

Број на соби:

6

Квадратура:

127 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

. m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Goce Delcev

Se prodava kuka vo centarot na Struga poveke info na:
070249904
070212580
071250296
078845947

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomislav
Потврден огласувач
078845947
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам